Раднички Ваљево
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeНасловнаТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Вести

Go down 
+10
аца с.
БМК
Уметник_236
Фанатик236
Cegevara
легија поштар
Боди Бонд
прти фор лајф
Лама
Теле
14 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АуторПорука
Лама

Лама


Broj poruka : 829
Lokacija : Нервно Б

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 4 Jun - 12:56:53

Ови донирају неких 45 терена на отвореном широм Србије и може да гласа, тако да ширите вест

https://www.facebook.com/fabrikaradosti.cchellenic

Колико сам видео Ваљево је за сада међу првих 10 општина по гласовима...

Назад на врх Go down
легија поштар

легија поштар


Broj poruka : 1636
Godina : 37
Lokacija : увек присутан

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 17:36:39

Људи шокиран сам шта сам сада сазнао... Пре 10 дана 3 девојке из медицинске отишле преко пута школе у кинеску радњу. Једна ушла да проба нешто у кабину, остале 2 блејале. Та се није појављивала и ове две оду у школу, мислећи да је ова можда изашла. Ова се није јављала и на крају кажу разредној, која зове полицију. Ови питали где је задњи пут виђена, ове опишу. Оду у кинеску радњу и нађу у кабини врата на поду, отворе и нађу девојку ошишану до главе, спремљену да се негде вози као бело робље трип. Девојка је негде са села из околине, учила овде. Сада је у болници у бг, опасне психичке трипове има. Та радња је затворена, шта су радили са кинезима не знам... Углавном се ћути о томе, разлога има много.
Ја сам шокиран маму им жути јебем! Извор ми није дебилан, имам разлог да верујем. Проверићу још. Ако неко нешто сазна нека напише. Нека остане не проверено, али има разлога и да се заташкава.
Назад на врх Go down
Лама

Лама


Broj poruka : 829
Lokacija : Нервно Б

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 17:40:44

И ја сам то исто чуо пре пар дана, само нема шансе да се сетим од кога, исту причу потпуно.
едит: сетих се, од другара неког, њему причала нека сестра која ваљда зна ове ил тако нешто..
Назад на врх Go down
Боди Бонд

Боди Бонд


Broj poruka : 930
Godina : 36
Lokacija : Брдашце

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 17:43:29

Треба им се најебати миле маме!
Назад на врх Go down
БМК

БМК


Broj poruka : 223
Lokacija : пјонгјанг

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 18:43:09

такође чуо данас, од снајке која ради у школи, њој рекла колегиница и баш сам са фанатиком данас причао о томе и он је чуо од некога. ако је истина надам се да се не прича због истраге у супротном некоме треба јебати матер.
Назад на врх Go down
Уметник_236

Уметник_236


Broj poruka : 668
Lokacija : IN BASSO A SINISTRA!

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 18:56:01

Ако је због толеранције и суживота нека пуше карину! Чуо и ја нешто слично али мслим да је то било баш одавно или се онда слична зајебанција десила на неком другом месту, чак шта више нисам ни сигуран ни да је у Ваљеву то било а и ортак из Батајнице ми је причао пре 2 недеље о неком инциденту у том месту где су кинези отели исто тако неку децу.. мислио сам да лупета те га нисам ни слушао. Ало бре! Где сте сад новинари када треба "упозорити" грађане на реалну опасност??? Јебем вам матер свима што пишете бајке за 100 ћевапа и ретардираној држави.. све сумњиве кинешчине протерати из града! Који питај курац да ли имају и папире да су живи. ЈЕдан панчевац ми је објашњавао разлику између кинеза код нас.. они се између себе не подносе..имају кинези циганштуре калаштуре жуте оне ситне што продају џиџамиџе по тим њиховим радњама и по пијацама продају говна. Њих је наквише а имају и ови човеколики кинези, косооки такође али високи и светлији, причају тај кинески мандарински држе пословне радње, тргују, држе ресторане и то.. не подносе ове кинеске цигане.
Назад на врх Go down
Боди Бонд

Боди Бонд


Broj poruka : 930
Godina : 36
Lokacija : Брдашце

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 20:31:37

Ма шта има да се улази у разлике међу њима... Ако је све ово истина и ако се овакве ужасне ствари дешавају у граду у ком сам рођен, од овог тренутка пљујем и малтретирам сваког јебеног кинеза на ког будем налетео. Дај боже да је нека јефтина интернет зајебанција неког очајног лика који би да скрене пажњу на себе, али ако није, треба им петодупло вратити!
Назад на врх Go down
легија поштар

легија поштар


Broj poruka : 1636
Godina : 37
Lokacija : увек присутан

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 20:43:43

БМК ::
ако је истина надам се да се не прича због истраге у супротном некоме треба јебати матер.

Надам се, али се плашим исто да се заташкава због односа са кином и због хаоса који би настао у земљи кад би било у новинама (јер нешто се десило тек кад изађе у куриру и блицу). Опасна срања би испала, попалили би сва кинеска срања по Србији, хаос би настао. А лоше је што те радње срби издају жутима, па би и они најебали... Све у круг.

Уметник_236 ::
АГде сте сад новинари када треба "упозорити" грађане на реалну опасност???

Упозориће те на млеко које има који проценат више нечега небитног, и направиће од тога светски скандал, а то исто млеко пијемо 500 година. Исто тако неће ни да га проспу већ ће га уништити поступком који кошта ко зна колико динкића.


Уметник_236 ::
Јебем вам матер свима што пишете бајке за 100 ћевапа и ретардираној држави..

Који новинари? У Србији се пише само оно што треба и кад треба. Масовне убице по селима и силоватељи мале деце се помињу само кад има неки зајебан политички трип око малверзација или косова, па чисто да се поклопи. Ништа се не извештава реално нити објективно. Све најгоре мислим о новинарима! ! ! То су класичне слуге поганих политичара. Што је најгоре, многе вести се измишљају због екслузиве. Нема слободног медија у Србији, има пар сајтова али то је маргина и то прати највише 5% Србије.

Назад на врх Go down
легија поштар

легија поштар


Broj poruka : 1636
Godina : 37
Lokacija : увек присутан

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 20:46:09

Уметник_236 ::
питај курац да ли имају и папире да су живи

Брате чуо сам за податак да ниједан једини кинез није умро у Србији! А није ни изашао из земље. Живе по 200 година као корњаче?!
Назад на врх Go down
прти фор лајф

прти фор лајф


Broj poruka : 1327
Godina : 37
Lokacija : подножје лудог брда

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 20:51:43

Заташкано изгледа као и ово http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:303677-Poruka-krije-misteriju

Још 3 случаја су била те године, за 3 месеца у околини Ва. Прочитајте пажљиво вест. Нестали су млади и здрави људи са села или периферије а у судским и пандурским круговима и службама се ширила вест па и паника да је А.С нађен у Сави са прецизно извађеним органима..

Наравно о овоме се једва нешто писало и причало, битније је било да ли је екрем лизао женска стопала по фарми.

Назад на врх Go down
Уметник_236

Уметник_236


Broj poruka : 668
Lokacija : IN BASSO A SINISTRA!

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 21:03:50

још и ови азиланти које скупљамо да не би којим случајем ушли у Европу а и не пуштамо их ко да су од злата, се само гомилају.. ево овде су већ у Боговађи.. арапи, црнци само ломе..стока безрепа, хаос су у селу направили пошто је место јако мало и старо и нема много сталних становника они редовно проваљују у куће у викенд насељу тог села, краду, односе све живо, живе ту.. па и у куће сељака који су ту целе године. Кад мештани зову мурију ови кажу да нису надлежни и да немају овлашћење да их дирају па било шта да ураде. Док сељак ако их нападне има дебело да одговара.. Ту добијају и неки џепарац од државе. Све их је више пошто мора Европа да се чува од те најезде па их ми овде пресрећемо ко луди и непуштамо даље а ови неће назад.. по 5000 их се годишње навата.. за пар година кад виде да не могу само да блеје по тим камповима има да се "интегришу" у ово наше друштво.. па кад у Ваљеву буду врвели по Тешњару и Карађорђевој биће јако занимљиво.. сад звучим ко неки нацио-социјалиста ал и ови "хашишари" су опасан проблем What a Face
Правићемо ми ове наше цигане од гована кад сви оду у Аустрију а дођу црње, арапи, кинези, пакистанци, персијанци и нарвно џеј! Laughing
Назад на врх Go down
БМК

БМК


Broj poruka : 223
Lokacija : пјонгјанг

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 22:00:57

легија ако си на васељенску мислио да је слободна имам неки па ајде да кажем полупроверени инфо да је под утицајем дсс. Тако да ни она није слободна.
Назад на врх Go down
Фанатик236

Фанатик236


Broj poruka : 493
Godina : 32
Lokacija : Венус бар!

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 11 Jun - 23:35:47

ја сам ту причу чуо пра 4-5 дана. исто то за рупу.
Назад на врх Go down
прти фор лајф

прти фор лајф


Broj poruka : 1327
Godina : 37
Lokacija : подножје лудог брда

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeThu 20 Jun - 9:58:54

Туристичка организација Ваљево - Андроид апликација.

https://play.google.com/store/apps/details?id=to.valjevo
Назад на врх Go down
Лама

Лама


Broj poruka : 829
Lokacija : Нервно Б

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 25 Jun - 14:56:54

Pre više od pola veka kada je fudbal dosegao nivo religijskog kulta u Valjevu  bez šanse za dogovor zaraćenih strana Radničkog i Budućnosti, presudila je volja i  reč političke elite Valjeva, nudi rešenje koliko  li  decenija  uz Budućnost, legendarni valjevski zubar  dr Mire Mirković.
-Podsetiću, 20.avgusta 1959 „rat „ Budućnosti  i Radničkog,  je na „predlog“   tadašnje  političke elite grada  Rake  Vićentijeviča, Lola Milivojevića, Kosana Uroševića prekinut. Ugašena su dva odlična kluba  nestao je  novi,  kompromisnog imena,  Metalac. 




Rešenje postoji,  fuzija Budućnosti, Krušika i Vujića. A valjevski  političari da  uzmu  malo vruć kesten u ruke i da se ugledaju na svog mlađeg kolegu Darka Glišića. Čovek je prevrnuo  nebo i zemlju okupi svoje Tamnavce, okenut je i Zvezdi, i Jedinstvo će naredne godine sigurno  u Treću ligu. Po istom scenariju će  i prvi klub Valjeva ma kako se zvao, a  Budućnost je  iznad svih, sa valjevskom decom  za samo godinu dana, ali i sa  pravim ljudima u kluba stići  do Prve lige Srbije.    

Autor: Dragan Ilić  


Назад на врх Go down
Лама

Лама


Broj poruka : 829
Lokacija : Нервно Б

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeFri 5 Jul - 14:37:48

Вести - Page 2 1044005_562377633819625_626516677_n
Назад на врх Go down
Боди Бонд

Боди Бонд


Broj poruka : 930
Godina : 36
Lokacija : Брдашце

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeFri 5 Jul - 14:54:02

Дело демократске странке... Јадно и бедно!
Назад на врх Go down
прти фор лајф

прти фор лајф


Broj poruka : 1327
Godina : 37
Lokacija : подножје лудог брда

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeFri 5 Jul - 15:03:23

Баш тако, ментоли, као да годинама нису водили овај напаћени град.

Мада ако ћемо реално ова багра која је сада на власти и уопште скупштина и одборници.. можда не знате шта се дешава ал сам причао са ћалом и слушао преносе седница, ово је можда и нешто најгоре у историји Ваљева, лоповско удружење горе од свих власти до сада!
Назад на врх Go down
Лама

Лама


Broj poruka : 829
Lokacija : Нервно Б

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeFri 5 Jul - 15:45:01

Не знам људи, нисам имао појма чије је ово дело него налетео на слику, па реко да окачим..
Назад на врх Go down
аца с.

аца с.


Broj poruka : 168
Lokacija : Трибина

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeThu 11 Jul - 11:26:36

Назад на врх Go down
аца с.

аца с.


Broj poruka : 168
Lokacija : Трибина

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeMon 29 Jul - 18:36:37

Вести - Page 2 66430_674934202520760_1421990847_n
Назад на врх Go down
прти фор лајф

прти фор лајф


Broj poruka : 1327
Godina : 37
Lokacija : подножје лудог брда

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeMon 29 Jul - 18:41:14

Laughing Laughing 

Вести - Page 2 Temperatura
Назад на врх Go down
аца с.

аца с.


Broj poruka : 168
Lokacija : Трибина

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeMon 29 Jul - 18:45:57

Very Happy 
Назад на врх Go down
Фанатик236

Фанатик236


Broj poruka : 493
Godina : 32
Lokacija : Венус бар!

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeMon 29 Jul - 21:47:32

око поноћи ће изаћи на 100!
Вести - Page 2 1077769_10201624433403527_405355196_o
Назад на врх Go down
Уметник_236

Уметник_236


Broj poruka : 668
Lokacija : IN BASSO A SINISTRA!

Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitimeTue 30 Jul - 9:43:46

Фанатик236 ::
око поноћи ће изаћи на 100!
Вести - Page 2 1077769_10201624433403527_405355196_o
Вести - Page 2 100
Назад на врх Go down
Sponsored content





Вести - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Вести   Вести - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Вести
Назад на врх 
Страна 2 of 6Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Раднички Ваљево :: Теладија :: Србија и Свет :: Ваљево-
Скочи на: